AlfaMeditace na míru, zázrak nebo každodenní realita?

sebelaska-th

Starosti, trápení, špatné vztahy, finanční krize, nemoci, ale třeba i různé psychické poruchy, strach, nedostatek odvahy, nízká sebedůvěra, neprůbojnost, neschopnost se rozhodnout a udělat kroky nutné ke šťastnému a spokojenému životu. Závislost na alkoholu, gamblerství, a řada dalších problémů nás, nebo naše blízké potkává. Často už v dětském věku. Nejrůznější poruchy chování, učení, soustředění, hyperaktivita, noční pomočování…

Takhle bych mohl jmenovat ještě hodně dlouho. A většina z nás neví jak to změnit.

Někde v průběhu našeho vývoje se něco stalo. Něco nás ovlivnilo. Něco nás „porouchalo“ a ta porucha je teď součástí naší bytosti. Dokud ji neopravíme. Ale jak?

Z vědeckého hlediska už víme, že jen asi 10% našeho života je dáno geneticky, 90% se utváří během našeho vývoje. Ale pozor. Ten vývoj nezačíná naším narozením, jak by se mohlo zdát. Život totiž není od do. Život je kontinuum. Například kdy začal váš vlastní život? Myslíte, že dnem kdy jste se narodili? Omyl. Uvědomte si prosím, že pokud nepůjdeme do extrému, tak vy osobně žijete FYZICKY téměř od početí vaší matky. Každá žena se totiž rodí s tím, že má ve vaječnících cca 400 000 nezralých vajíček. Ta jsou součástí jejího těla a tudíž je ovlivňuje její psychický i tělesný stav, hormonální výkyvy, stresy, prodělané nemoci, prostě to, co zažívá.

Vy tedy při svém narození už máte za sebou mnoho let fyzického života. Sice ve formě vajíčka a nic si z toho (vědomě) nepamatujete, ale to neznamená, že se vás v té době ten život netýkal. Měl na vás vliv a obrovský.

Teď čtete tyto řádky a říkáte si možná: „Sakra, to mě nikdy nenapadlo“. A možná si také řeknete: „Je možné, že ten sen co se mi tenkrát zdál o dávné době nebyl sen, ale zážitek mých předků, který je ukotven v mých buňkách?“

Odpověď (bez ohledu na to jestli tomu věříte nebo ne) zní, „je to možné“. Pochopitelně, že to mohla být fantazie. Pokud jste v tom snu létali, možná to byla fantazie, ale pokud byl poměrně reálný, mohl to být klidně zážitek někoho z vašich předků. Protože život je kontinuum.

Ale vraťme se k tématu. Souhrn všech zážitků, zkušeností, nemocí, stresů, zkrátka informací, které načerpala vaše matka a pak i vy během svého života vytvořily vaší osobnost. Vaši bytost. Ano Vaši bytost vytvořily informace a energie. I vaše tělo, i vajíčko vaší matky z kterého jste se narodili, i sperma vašeho otce – to všechno je forma energie, obsahující genetické a kognitivní (poznávací) informace.

Zjednodušeně řečeno – my jsme souhrnem informací. Naše zdraví nebo nemoc, psychický stav, charakterové rysy, to všechno jsou jen informace v nás. A teď přijde to nejdůležitější.

TYTO INFORMACE LZE ZMĚNIT!

Nejde to tak jednoduše, jak bychom si možná přáli. To by byla paráda, kdybychom mohli cvaknutím vypnout zklamání a trápení, když nás opustí milovaný člověk. Kdybychom dokázali vypínačem spustit odvahu, když máme z něčeho strach.

Určitá možnost tu ale je. Každý z nás si může takový vypínač vytvořit. V podstatě na cokoliv. Odborně se to nazývá „podmíněný reflex“ a ten si lze vybudovat. A samozřejmě podmíněné reflexy které nyní máme lze vypnout nebo přeprogramovat. Co z toho vyplývá?

SE SVÝM ŽIVOTEM SI MŮŽETE DĚLAT CO CHCETE!

Má to jedinou podmínku, která je pro mnohé obtížně překonatelná. Tou podmínkou víra, že je to možné. A právě protože tato víra je v dnešní době „dej mi důkaz“ tak obtížně přijatelná, daleko přijatelnější je nahradit vlastní víru důvěrou. Důvěrou v kartářku, léčitele, odborníka, terapeuta…

Pro mnohé z vás je snadnější uvěřit, že ten někdo to na rozdíl od vás zvládne, změnit vaše neúspěchy v úspěchy, nemoc ve zdraví, prohry ve vítězství. Jestli patříte mezi takové lidi, pak mám pro vás jediné varování. Mnoho terapeutů a léčitelů si neuvědomuje, že jak mohou pomoci, tak mohou také ublížit. Dejte si prosím pozor, komu svěřujete do rukou svůj život.

Ale zpět k AlfaMeditaci. Já jsem si naprosto jistý, že nejen s pomocí AlfaMeditace na míru vám dokážu pomoci změnit, zlepšit, upravit, zkrátka přenastavit vaši bytost tak, abyste se uzdravili (amputovaná končetina vám už nenaroste, ale cokoliv co je v těle špatně lze napravit), zlepšili vztahy, získali odvahu, našli partnera, zlepšili svůj sexuální život, zbavili se strachu, dosáhli úspěchu, zkrátka změnili to, co vás trápí. Pouze u dětí do šesti let to udělám přes vás jako matku nebo otce, a ještě je tu jedna podmínka. Musíte mi bez pochybností důvěřovat. Proč? Protože nechci, aby se terapie která má zlepšit váš život změnila v honbu za důkazy, které mají posílit vaši důvěru ve mě.

Pokud nemáte důvěru, nebo naopak máte pochybnosti, napište mi na info@alfameditace.cz nebo zavolejte na 721 316 026, nebo ještě lépe napište nebo zavolejte na skype (mé jméno na skype je „protrea“), protože u skype hovoru si mohu dělat poznámky. Položte mi jakoukoliv otázku (už v tu chvíli platí, že je to důvěrná informace mezi klientem a terapeutem, takže se nikdy nedostane nikam dál) a pak zjistíte, jestli mi důvěřujete, nebo pochybujete. V prvním případě jsem připraven vám pomoci. V tom druhém vás musím odmítnout, protože nejsem schopen zaručit výsledky a za to si nemohu vzít peníze.

Jste opravdu připraveni začít pracovat na svém životě? Jste připraveni být upřimní a říci mi VŠECHNO a nejen část pravdy? Pak jsem si jistý že vám pomohu. Jak rychle a jak moc, to budeme vědět během pár dní, kdy budeme v kontaktu.

S úctou

Bc. Miloslav Krátký

Facebook komentáře