Láska bolí?

Trápila se, byla už dlouho sama. S partnerem se rozešla už velmi dávno, a její nejsilnější zkušeností z toho vztahu, bylo zklamání. Poznali se, když byla na vysoké škole. Byl okouzlující, měl krásný úsměv, byl galantní a měl krásnou postavu. Prostě neodolatelný. Zamilovala se do něj a po dvou letech se vzali. Byl její miláček, hýčkala si ho, vařila, uklízela, pečovala o něj.

Měl prima život, krásnou ženu, čisté oblečení, uvařeno, uklizeno, vedle ní dospěl, z kluka se stal muž. Úspěšný v práci, sport, koníčky, a také dostatek volného času, protože mu chtěla dát volnost a nesvazovat ho. A nic za to nechtěla, jen to, aby ji miloval. Na sebe dočista zapomněla.

Pak, jednoho dne přišel domů z práce jako vždycky, a u stolu v kuchyni ji suše oznámil, že už ji nemiluje, že ho jen brzdí, že chce pořádnou ženu a ne domácí puťku. Bez trochy soucitu si sbalil kufr a odešel.

Celé dny a noci proplakala. Udělala z něj smysl svého života a on odešel. PROČ JÍ TO UDĚLAL?? Najednou jí došlo, že jí chybí smysl života, kterým byl on. A i když trpěla depresemi, zhubla téměř 10 kilo a cítila se velmi špatně, to nejdůležitější pro její budoucnost ji došlo. Už nikdy nesmí přestat myslet také na sebe!

Postupně strávila rozchod i samotu, ale už dlouho jí scházela láska.  Blízkost někoho, kdo jí rozumí, pohladí, políbí a řekne ji, že má krásné oči, nádherné rty a okouzlující úsměv. Jenže tu byl háček – ten pocit zklamání. Byl tak silný, že se hrozně bála zamilovat. A to jí ničilo život.

Vyhledala mou pomoc. Atraktivní žena ve středním věku, velmi inteligentní s malou sebedůvěrou a zmatkem v hlavě a srdci. Hlava chtěla lásku a partnerství, ale srdce se bálo. Byla jak na houpačce, chvíli chtěla lásku, chvíli ji odmítala. A výsledek? Připadala si jak idiot.

Začali jsme tím, že jsme hledali co tedy vlastně chce. A došli jsme k tomu, že opravdu moc touží po lásce, po objetí, porozumění, po sdílení svého života s někým, koho bude ten její život zajímat. A došli jsme také k tomu, že to občas odmítá, protože má strach, protože ztratila víru, protože hledala chybu jenom v sobě.

Po třech sezeních jsem ji navrhl, že by bylo nejlepší, kdyby si objednala AlfaMeditaci na míru. Řekl jsem ji, že jí pomůže zbavit se toho strachu a najít vhodného partnera. Souhlasila.

Po 4 měsících se zbavila strachu a na oslavě narozenin kamarádky ji oslovil muž jejich snů. Žijí spolu už více než rok, a jak mi nedávno napsala, je tou nejšťastnější ženou na světě.

Nene, AlfaMeditace není zázrak. Je to jen aplikace znalostí, které už jsou dávno známé, jen o nich lidé nevědí, neumí je používat, nebo jim prostě nevěří, tak je používat nechtějí.

Facebook komentáře